Darčekové poháre

Darčekové poháre

Gravírované poháre zabalené v exkluzívnej darčekovej kazete sú ideálnym darom, či už pre známeho, rodinného príslušníka alebo ...

Viac info ...

Reklamné poháre

Reklamné poháre

Ideálna voľba pre majiteľov alebo manažérov firiem, ktorý chcú poďakovať gravírovaným pohárom svojím obchodným ...

Viac info ...

Ostatné poháre...

Ostatné poháre
 • Gravírované poháre k narodeninám

 • Gravírované poháre k meninám

 • Valentínske gravírované poháre

 • A iné gravírované poháre...

Galéria pohárov ...

Gravírované poháre k rôznym príležitostiam...

Novinky / Akcie:

Darčekové gravírované poháre
Poháre darčekové
Gravírované poháre zabalené v exkluzívnej darčekovej kazete sú ideálnym darom, či už pre známeho alebo rodinného príslušníka. Ponúkame Vám možnosť vyhotoviť originálne gravírovanie na sklo, dokážeme zrealizovať Vašu predstavu. Máte oslávenca, ktorý je rybár, poľovník, športovec, má špeciálnu záľubu alebo hobby? Pre nás nie je problém vymyslieť a vyhotoviť originálny darček, ktorý naozaj prekvapí a poteší. Darujete jedinečný originál!
Reklamné a prezentačné gravírované poháre
Poháre reklamné
Ideálna voľba pre majiteľov alebo manažérov firiem, ktorí chcú poďakovať reklamným gravírovaným pohárom kde odprezentujú svoju firmu a dajú originálny darček. Sú ideálne na odmeňovanie zamestnancov, klientov, obchodných partnerov alebo odberateľov. Nesmiernu a neoceniteľnú váhu majú aj v segmente marketingu a reklamy. Na poháre vygravírujeme logo Vašej firmy, slogan, venovanie, obľúbenou formou sú reklamné poháre ku koncu roka na typ poháru šampaň flétna so symbolom priania PF 2013 a logom Vašej firmy.
 • 1 Stužkové poháre...

  “ Pri objednávke gravírovaných pohárov na stužkovú slávnosť Vám dáme čašu pre triedneho učiteľa v hodnote 47€ úplne zadarmo! ”

 • 2 Prezentačné poháre...

  “ Firemné a reklamné gravírované poháre s Vašim logom? Grafické spracovanie loga v hodnote 25€ máte v tomto prípade úplne zadarmo! ”

Kde nás nájdete?

Víťazné gravírované poháre
Poháre víťazné
Vieme poskytnúť ceny pre Vaše podujatie, putovné a víťazné poháre,1.miesto, 2.miesto, 3.miesto kde Vám vyhotovíme logo akcie, logo sponzorov, akýkoľvek text dodatočne aj s menom víťaza. Gravírovanie do skla je večné a nezmazateľné záznam takto vyhotovený tam ostane navždy. Takáto cena bude hodnotným ocenením každého víťaza nie ako plastový pozlátený pohár s plastovým štítkom na umelom mramore.
Ostatné gravírované poháre...
Svadobné prípitkové poháre, výročia svadby, narodeninové, k meninám, 14. február sv. Valentín, poháre na stužkovú slávnosť, poháre k promócii, poháre pre poĺovníkov rybárov atď.

Zväčšiť mapu

Kontakt:
Wedicom s. r. o.
Tel.: 0944 407 147
Mail: info@gravirovanieskla.sk

Všeobecné informácie:

INFO linka: 0944 407 147

Copyright © 2009 www.gravirovanieskla.sk Všetky práva vyhradené

Spojenie:

 • Gravírovanie skla na Facebooku
 • Gravírovanie skla na YouTube
 • Gravírovanie skla v Google mapách
 • Gravírovanie skla na Google sk