Darčekové poháre

Darčekové poháre

Gravírované poháre zabalené v exkluzívnej darčekovej kazete sú ideálnym darom, či už pre známeho, rodinného príslušníka alebo ...

Viac info ...

Reklamné poháre

Reklamné poháre

Ideálna voľba pre majiteľov alebo manažérov firiem, ktorý chcú poďakovať gravírovaným pohárom svojím obchodným ...

Viac info ...

Ostatné poháre...

Ostatné poháre
 • Gravírované poháre k narodeninám

 • Gravírované poháre k meninám

 • Valentínske gravírované poháre

 • A iné gravírované poháre...

Galéria pohárov ...

Časté otázky o gravírovaní skla...

Novinky / Akcie:

Dá sa gravírovať farebne?
Gravírovanie je brúsenie - odoberá časť skla, zanecháva matnú stopu. "Gravírovať sa nedá farebne". Ponúkame iba gravírovanie, maľovanie na sklo nevykonávame.
Dá sa gravírovať na dienko, alebo na stopku pohára?
Gravírovať na dienko, ani na stopku nedokážeme, nakoľko gravírujeme cez elektronické zariadenie, ktoré neumožňuje technicky gravírovať na dané miesta.
Dá sa gravírovať na vlastnú surovinu?
Áno, na vlastnú surovinu gravírujeme. Je ale dobré pred zakúpením overiť, na aký materiál je možné gravírovanie realizovať.
Viete mi vygravírovať môj vlastný vzor, obrázok?
Áno, Vami dodaný obrázok je možné vygravírovať, je ale potrebné ho graficky upraviť, podľa náročnosti grafickej úpravy sa táto služba spoplatňuje.
Dá sa gravírovať fotka - portrét?
Nie, fotku - portrét nie je možne tak graficky upraviť, aby sa dala gravírovať.
Viete mi zabrúsiť odbitý , naštrbený pohár - sklo?
Nie, služby tohto charakteru (ako zabrusovanie a opravy skiel) nerobíme, zaoberáme sa iba gravírovaním na sklo. Iné služby ako gravírovanie nerobíme, nerobíme pieskovanie, maľovanie, leptanie, lepenie, zasklievanie.....
 • 1 Stužkové poháre...

  “ Pri objednávke gravírovaných pohárov na stužkovú slávnosť Vám dáme čašu pre triedneho učiteľa v hodnote 47€ úplne zadarmo! ”

 • 2 Prezentačné poháre...

  “ Firemné a reklamné gravírované poháre s Vašim logom? Grafické spracovanie loga v hodnote 25€ máte v tomto prípade úplne zadarmo! ”

Ako objednať gravírovaný pohár

Kde nás nájdete?

Kompletnú ponuku pre gravírovanie nájdete na našej adrese Pražská 2998/6 ( budova záložne ), v Bratislave. Tu sa dá gravírovanie objednať, pracovník predajne je dobre zaškolený a rád Vám poradí pri výbere. Objednať gravírovaný pohár je jednoduché, stačí urobiť tri kroky...

1. Vyberiete si surovinu (tvar pohára ktorý sa Vám hodí na Vašu príležitosť ) - ponúkame poháre na rôzne nápoje, napr.: vínové, brandy, whisky, šampanské, pivové, poháre na likér, nealko, sklenené šálky a iné...

2. Vyberiete si vzor z katalógu podľa príležitosti, na ktorú je určený, či už ide o svadbu, stužkovú, promóciu, jubilejné výročie, 1. sv. prijímanie alebo by ste chceli niečo pre poľovníka, rybára, športovca, logo firmy. Vieme zabezpečiť vzor aj podľa Vašej predstavy, alebo priamo dodaný Vami.

3. Teraz ostáva už len zadať Váš text ktorý chcete gravírovať, vybrať z ponuky niekoľkých typov písma, skontrolovať správnosť textu a zaplatiť zálohu :-) Objednávku Vám do 7 pracovných dní vyhotovíme ak ste sa nedohodli inak, už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.

Zväčšiť mapu

Kontakt:
Wedicom s. r. o.
Tel.: 0944 407 147
Mail: info@gravirovanieskla.sk

Všeobecné informácie:

INFO linka: 0944 407 147

Copyright © 2009 www.gravirovanieskla.sk Všetky práva vyhradené

Spojenie:

 • Gravírovanie skla na Facebooku
 • Gravírovanie skla na YouTube
 • Gravírovanie skla v Google mapách
 • Gravírovanie skla na Google sk